Dizajn a grafické spracovanie

Dizajn a grafické služby na vysokej úrovni. Návrhy nálepiek, vizitiek, plagátov, lôg a firemnej identity, letáky, plagáty, obrazy, rollupy a iné stojany, polepy stien, bilboardy, reklamné polepy automobilov, návrhy reklamného textilu a mnoho iného.

Digitálna a veľkoformátová tlač

Tlač vizitiek aj megaboardov na jednom mieste. Tlač a kopírovanie štandardných formátov do veľkosti SRA3 a veľkoformátová tlač vo vysokom rozlíšení. Tlač samolepiacich fólií, perforovaných fólií, bannerov, mashu, vlajkoviny, textilu, filmov, backlitu a množstva iných materiálov vysoko kvalitnou a odolnou technológiou HP Latex.

Potlače oblečenia, plátna a textilu

Potlač textilu zabezpečujeme prostredníctvom sieťotlače, termosublimáčného transferu a nažehľovacími fóliami. Podľa predstáv klienta dokážeme potlačiť v podstate všetky druhy oblečenia. Prostredníctvom technológie HP Latex dokážeme potlačiť plátno, vlajky a iný textil na rolkách. Príďte sa sami presvedčiť.

Reklamné predmety a prezentačné systémy

Príďte si vybrať zo širokého spektra reklamných predmetov, ktoré upravíme podľa vašich predstáv. Reklamné šálky, potlačené vankúše, puzzle, kľúčenky, samolepky, magnetky a mnoho iných predmetov. Rollupy a prezentačné systémy sú samozrejmosťou.